(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود وب سایت افق نور نقش کاملا موثری ایفا می کند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید... با تشکر مدیریت وب سایت افق نور***
(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.امام خمینی(ره)
ایمیل: websiteofoghenoor@yahoo.com
جیمیل: websiteofoghenoor@gmail.com
نویسندگان
آخرین نظرات

کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

گالری عکس

گالری تصاویر
طبقه بندی موضوعی

این طرح حلقه های صالحین ، از کار های بسیار خوب و برجسته است که گسترش کمّی و کیفی آن باید مورد توجه قرار گیرد.             مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

یکی از مهمترین و برجسته ترین مظاهر فداکاری ، همین شجره طیبه بسیج است ، هم قبل از شروع جنگ تحمیلی ، هم در جریان دفاع مقدس این تجربه بسیار دشوار و سخت برای کشور و هم بعد از دفاع مقدس تا امروز ، در مقابل چشم دیدیم ؛ مسئله بسیج ، تجربه بسیج ، دارای برکات بسیار بزرگی بوده است و انشاء الله این برکات باید ادامه پیدا کند و ادامه پیدا خواهد کرد.

مقام معظم رهبری در ادامه سخنانشان فرمودند باید از آفت نسبت به خودمان پرهیز کنیم آفت غرور ، آفت تظاهر و ریاکاری، این آفات آفات مهلکی است . اگر چنانچه موفقیتی به دست می آوریم خدا را شاکر باشیم از خدا بدانیم ، برای ادامه آن از خدا کمک بخواهیم ؛ این هم یک مسئله ی اساسی که دچار غرور نشویم ، دچار اعتماد به نفس زیادی نشویم ، از خودمان ندانیم ، توکل به خدای متعال بکنیم.

توفیق ما، توانایی ما، شوق ما، ایمان و عشقی که در دل ماست همه صنع دست پروردگار است.

گزارش خبرگزاری پایگاه شهید علامه مطهری(ره): جلسه حلقه صالحین با حضور اعضاء در نماز جمعه شهر چهاردانگه تشکیل گردید که اهم بحث های انجام شده به شرح ذیل می باشد

* در بخش اول ،جلسه با ذکر صلوات و نیز قرائت قرآن کریم آغاز گردید.

* در بخش دوم فرمانده پایگاه از اهمیت تشکیل جلسات حلقه صالحین و لزوم حضور برادران بسیجی برای بحث و بررسی پیرامون مسائل روز کشور ، احکام اسلامی و تربیتی و ... متذکر شدند.

* در بخش سوم مسئول فرهنگی پایگاه ضمن اشاره به اهداف برگزاری این جلسات به تشریح شبکه های اجتماعی و آسیب های آن پرداخت.

در آخر جلسه با ذکر صلوات برای شادی روح پرفطوح امام (ره) و شهداء و سلامتی آقا امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و حاضرین در جلسه خاتمه یافت . 

تصاویری از جلسه حلقه صالحین قبل از برگزاری نمازجمعه در شهر چهاردانگه

94/04/19