(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.امام خمینی(ره)
ایمیل: websiteofoghenoor@yahoo.com
جیمیل: websiteofoghenoor@gmail.com
نویسندگان
آخرین نظرات

کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

گالری عکس

گالری تصاویر
طبقه بندی موضوعی

حقيقت اين است كه ما هنوز از قرآن خيلى دوريم و خيلى فاصله داريم. دلهاى ما بايد قرآنى بشود. جان ما بايد با قرآن انس بگيرد. اگر بتوانيم با قرآن انس بگيريم، معارف قرآن را در دل و جان خودمان نفوذ بدهيم، زندگى ما و جامعه‌ى ما قرآنى خواهد شد؛ احتياج به فعاليت و فشار و سياستگذارى ندارد. اصل اين است كه دلمان، جانمان و معرفتمان حقيقتاً قرآنى باشد.            مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 اجرای  کلاس قرآن حلقه های صالحین در تابستان 94

امام علی علیه السّلام:

قرآن را بیاموزید که بهترین گفتار است و تفقه کنید در آن که بهار دلهاست. 

برگزاری جلسات قرائت قرآن کریم (ویژه حلقه های صالحین)

به گزارش خبرگزاری پایگاه شهید علامه مطهری (ره): فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید علامه مطهری(ره) از طرح برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن کریم در رشته های روخوانی،روان خوانی و جمع خوانی در پایگاه و مسجد خبرداد .

وی ادامه داد این طرح به طور مستمر و جدی توسط مسئولین فرهنگی پایگاه و مسجد آغاز شد است و جلسات قرائت قرآن هر هفته در مسجد برگزار می گردد.

وی تصریح کرد : به لطف خداوند متعال این طرح، مورد استقبال خوب بسیجیان قرار گرفته است.  به برکت تلاوت قرآن، هر هفته علاوه بر روخوانی هر سوره، محتوای کلی، شان نزول، فضایل و آثار و برکات قرائت آن سوره، همچنین نکات اخلاقی، اعتقادی، فرهنگی، سیاسی- اجتماعی آیات به فراخور بیان می شود. معنای بعضی از آیات پرکاربرد نیز با تاکید بر حفظ نام سوره و شماره آیه، مورد بررسی واقع می شود. به این امید که هر کدام از ما حداقل یک یا دو مورد از این خصلتهای نورانی را در برنامه های زندگی خود مورد توجه و تاکید قرار بدهیم.

 94/04/26

تصاویری از برگزاری کلاس قرآن در مسجد المهدی (عج)