(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

(با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود وب سایت افق نور نقش کاملا موثری ایفا می کند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید... با تشکر مدیریت وب سایت افق نور****************** سلام خدمت کاربران گرامی «کانون خیرین خادمان حضرت رقیه(س) مفتخر است از مهر 1395 تا خرداد 1396 تعداد 1350 نفر از جوانان استان تهران را جهت اشتغال به 12 سازمان دولتی و انقلابی معرفی نماید و تعداد چشم گیری استخدام شده اند و 50 خانواده بی سرپرست را شناسایی نموده و به تعدادی نیز کمک نماید با تشکر مدیریت کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س»
(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.امام خمینی(ره)
ایمیل: websiteofoghenoor@yahoo.com
جیمیل: websiteofoghenoor@gmail.com
نویسندگان
آخرین نظرات

کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

گالری عکس

گالری تصاویر
طبقه بندی موضوعی

 «روز جهانی قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است.»                                                             مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

مردم نماز گزار و مومن در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حماسه دیگری خلق و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از قدس شریف اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری پایگاه شهید علامه مطهری(ره): روز جمعه و همزمان با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور باشکوه و دشمن شکن مردم نماز گزار شهر چهاردانگه و بار دیگر شور و بصیرت مثال زدنی خود را به نمایش گذاشتند.

حضور مردم متدین و انقلابی شهر چهاردانگه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر این پیام را به جهانیان رساند که ملت ایران به رغم توطئه ها و نقشه های دشمنان هیچگاه از آرمان و ارزش های خود دست نخواهند کشید.

بر اساس گزارش خبرگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس امسال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد.

لازم بذکر است در این مراسم فرمانده پایگاه ، حلقه صالحین بسیج و مسئولین فرهنگی بسیج شهید علامه مطهری(ره) و نماز گزاران مسجد المهدی(عج) حضور فعالانه بعمل آوردند.

مسئولین فرهنگی پایگاه در جهت نشان دادن خشم خود از رژیم صهیونیسم و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه پرچم اسرائیل را در راهپیمایی روز قدس به آتش کشیدند.

94/04/19

تصاویری از برگزاری راهپیمایی روز قدس