(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود وب سایت افق نور نقش کاملا موثری ایفا می کند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید... با تشکر مدیریت وب سایت افق نور***
(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.امام خمینی(ره)
ایمیل: websiteofoghenoor@yahoo.com
جیمیل: websiteofoghenoor@gmail.com
نویسندگان
آخرین نظرات

کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

گالری عکس

گالری تصاویر
طبقه بندی موضوعی

 

 

 

 

امام رضا (علیه السلام):

 

من تذکر مصابنا و بکى لما ارتکب منا کان معنا فى درجتنا یوم القیامة، و من ذکر بمصابنا فبکى و ابکى لم تبک عینه یوم تبکى العیون و من جلس مجلسا یحیى فیه امرنا لم یمت قلبه یوم تموت القلوب:

 کسى که متذکر مصایب ما شود و به جهت ستم‏هایى که بر ما وارد شده گریه کند ،در روز قیامت با ما خواهد بود ،مقام و درجه ما را خواهد داشت و کسى که مصیبت‏هاى ما را بیان کند ،خود بگرید و دیگران را بگریاند ،در روزى که همه چشم‏ها گریان است چشم او نگرید و هر کسى در مجلسى بنشیند که در آن مجلس امر ما را زنده می کنند ،روزى که قلب‏ها مى‏ میرند ،قلب او نخواهد مرد.

به گزارش خبری پایگاه: مسئول محترم فرهنگی پایگاه شهید علامه مطهری (ره) در گفتگو با خبرگزاری گفت: سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) را به تمام شیعیان و بخصوص بسیجیان عزیز تسلیت عرض می نمایم.

وی در ادامه اشاره ای به اقدامات فرهنگی پایگاه از جمله برگزاری هیئت منتظران موعود پرداختند.

ایشان اشاره ای به فعالیت های این هیئت در زمینه ی ، خواندن زیارت عاشورا ،دعای توسل ،آموزش قرآن ،تقویت مبانی اعتقادی ،ترویج دین اسلام در جوانان و نوجوانان و شناخته ائمه اطهار (ع) از نگاه اسلام گفتند.

وی در پایان اشاره به زحمات فعالانه فرمانده محترم پایگاه که برای فعالتر نمودن هیئت از اساتید و روحانیون مجرب در مسائل دینی دعوت به عمل آورده تشکر نموداند. 93/12/13

 

پایگاه بسیج شهید علامه مطهری (ره ) ، افق نور