(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود وب سایت افق نور نقش کاملا موثری ایفا می کند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید... با تشکر مدیریت وب سایت افق نور***
(کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.امام خمینی(ره)
ایمیل: websiteofoghenoor@yahoo.com
جیمیل: websiteofoghenoor@gmail.com
نویسندگان
آخرین نظرات

کانون خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

گالری عکس

گالری تصاویر
طبقه بندی موضوعی

 

 

به گزارش خبری پایگاه ؛ از جمله اقدامات فرهنگی پایگاه مقاومت بسیج شهید علامه مطهری(ره) نشست مشترک فرمانده محترم پایگاه با حجت السلام والمسلمین گل وردی امام جمعه محترم شهرستان چهاردانگه بوده است .

در این نشست در خصوص راهکارهای ایجاد و افزایش علاقه و انگیزه در جوانان و نوجوانان بسیجی و اهالی محل بلاخص کودکان برای تشویق و حضور در نماز جمعه پیشنهاداتی مطرح  گردید از جمله تأمین خودروهایی برای حمل و نقل نمازگزاران.

 

امام جمعه محترم چهاردانگه با پیشنهاد و درخواست فرمانده پایگاه شهید علامه مطهری (ره) جهت ایاب و ذهاب نمازگزاران موافق نموده اند.

 

لازم بذکر است در همین راستا حضور باشکوه و پرشور بسیجیان حلقه صالحین ،نمازگزاران مسجد و اهالی محل شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه افتخاری برای پایگاه بسیج و محل گردیده است .93/10/23

عکس یادگاری اعضای حلقه های صالحین بسیج با فرمانده محترم پایگاه مقاومت بسیج شهید علامه مطهری (ره)، حجت السلام و المسلمین گل وردی امام جمعه محترم چهاردانگه و نمایندگی محترم ولی فقیه ناحیه مسلم بن عقیل (ع).